Cliënten vertellen
Wat zeggen cliënten over ons?
De meeste mensen vinden een advocaat ‘via via’, of door ‘mond-tot-mond’-reclame. Wij vinden het dus belangrijk wat cliënten over ons zeggen.
Daarom na afloop altijd de vraag: ‘Hoe waarschijnlijk is het dat je ons aanbeveelt bij vrienden of familie?’.
Onze score: (8,8/10). Daar zijn wij trots op.
Over Leo van Osch
‘Leo ken ik al langer via het traditionele netwerken. Recentelijk heeft Leo mij ondersteund bij een verschil van inzicht. Met rust, zorgvuldigheid, geduld (zowel met mij als het traject) hebben we dit gezamelijk tot een goed einde weten te brengen. Het onderwerp was niet bepaald een standaard procedure, maar een combinatie van meerdere en verschillende invalshoeken. Uitermate tevreden, op naar de afronding.’
Over Leo van Osch
‘Ik heb Leo leren kennen als een zeer bevlogen man met het hart op de juiste plek. Zijn stijlvolle manier van benadering en aanpak heeft mij persoonlijk geraakt.
Leo is niet alleen creatief in beeld maar ook in geschrift. Het totaal pakket dat Leo ons heeft geboden, heeft ervoor gezorgd dat ik kan blijven geloven dat gerechtigheid nog steeds bestaat.’